2 144 ₴
965 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Home Line |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 168342 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дизайн і декор | з квітковим принтом |
| Додатково | упаковка: пакет пвх |
| Кількість наволочок | 1 шт. |
| Кількість підковдри | 1 шт. |
| Комплектація | наволочка, простирадло, підковдра |
| Матеріал | Бязь |
| Модель | Весняний Вечір сіро-бежевий бязь полуторний |
| Щільність матеріалу | 140 |
| Розмір | Полуторний |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підодіяльника | 145 x 215 см |
| Розмір простирадла | 150 x 215 см |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі не більше 40°С |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип застежки | з вирізом внизу |