1 911 ₴
860 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K2890524 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 120 мм |
| Матеріал рукояті | нержавіюча сталь |
| Модель | Precision 12см, нержавіюча сталь |
| Особливості | технологія охолодження леза за температури -120°, кут заточування 22° |
| Розміри | 23.6 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення рукояті | суцільне лиття |