2 224 ₴
1 001 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5131Black |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 400 x 270 x 40 мм |
| Висота основного відсіку | 250 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Модель | 15, 6" 5131 Antishock Black |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина основного відсіку | 375 мм |