



2 004 ₴
902 ₴
Особливості:
Надшвидка зарядка - Струм зарядки може досягати 2А.
Автоматична активація - Активація 0V для відновлення «мертвої» батареї.
Функція голосового нагадування та звукового сигналу - Відображення низького рівня вхідного сигналу та функція сигналізації.
Автоматичне виявлення - Автоматичне визначення струму акумулятора, напруги, зарядженої ємності та відсотка потужності.
Незалежний канал зарядки - Можна заряджати 4 батареї різних типів одночасно.
Інтелектуальна зарядка - Інтелектуальна зарядка CC, CV і плюс.
Захист - Захист від зворотної полярності, короткого замикання, перенапруги, таймер і захист від виявлення dv/dt для Ni-MH/Cd батарей.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір зарядного струму | Да |
| Артикул | AA620180 |
| Вага | 95 г |
| Час повного заряджання АА (max), годинника | 3 |
| Вибір потужності струму для кожного каналу | Да |
| Вихідна напруга | 4.2 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 33 мм |
| Індикація заряджання | дисплей |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без акумуляторів |
| Максимальна кількість одночасно заряджуваних ак | 4 |
| Модель | Li-ion, LiFePO4 / input DC 5, Ni-Cd, PP-UM2 (Ni-Mh |
| Окремий канал для заряджання кожного акумулятора | Да |
| Харчування | від мережі |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір акумуляторів | 17335, ААА, АА, CR123A, 26650, 26500, 22650, 21700, 20700, 18650, 18500, 18490, 17670, 17650, 17500, 14500, 10440 |
| Функції | автоматичне вимкнення, захист від перезаряджання, захист від переполюсування |
| Електрохімічна система акумуляторів | Li-ion, LiFePO4, Ni-Cd, Ni-Mh |