1 916 ₴
862 ₴
Цвяхи оцинковані DeWalt призначені для цвяхозабивного пістолета, модель пістолета DCN680.
Цвяхозабивний інструмент покликаний полегшити працю будівельників і пришвидшити процес будівництва або ремонту, за допомогою нього забивають цвяхи без використання класичного молотка. Це незамінний інструмент під час будівництва й опоряджування дерев'яних будинків, так само він використовується в ремонтних і покрівельних роботах, під час складання меблів, там де треба забити велику кількість цвяхів (дюбелів, скоб). Завдяки йому процес забивання цвяхів проходить без докладання фізичних зусиль, без втрати якості забивання й із чималим пришвидшенням виконання робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DNBT1850GZ |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в упаковці | 5000 шт |
| Модель | оцинковані L 50 мм, товщина 1.25 мм, 5000 штук. |
| Перетин | 1.25 мм |
| Сумісність | DeWALT DCN680 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | E |
| Основні атрибути | |
| Покриття | Оцинковане |