


1 731 ₴
779 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beston |
| Напруга | 1.5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3AC-18/AA620272 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 400mAh |
| Захист | від перерозрядження |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Модель | AAA USB Type-C 400mah 1.5V Li-ion * 4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для фотоапарата, мізинчикові |
| Типорозмір | AAA (LR03) |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |