


1 864 ₴
839 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12-24VPSU для Hub2 |
| Вага | 26 г |
| Вхідна напруга | 8-20 В |
| Вихідна напруга | 4.8 В ± 3% |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 17 мм |
| Модель | 12-24VPSU для Hub2 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | Плата |
| Формат перетворення | імпульсний |