1 718 ₴
773 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Стандарт зв'язку | 2G |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | i1820 Red |
| Вага | 115 грамів |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Клас телефону | Кнопкові телефони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея, документація, зарядний пристрій, телефон |
| Модель | i1820 Red |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | календар, світовий час, телефонна книга, годинник |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик |
| Основна камера | 0.8 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 120 х 53 х 13.5 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 2025 року, до 3000 грн, до 15000 грн, до 10000 грн, до 8000 грн, до 6000 грн, до 5000 грн, до 5000 грн, до 4000 грн, до 3500 грн, до 3000 грн, до 2500 грн, до 2000 грн, до 1500 грн, до 1200 грн, до 1000 грн, недороги, маленькі, Китайські, дешеві, бюджетні, бюджетні |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |