1 729 ₴
778 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00004621 |
| Висота в складеному стані | 100 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість секцій ніг | 1 |
| Максимальна висота | 20 см |
| Модель | Hama Pocket Mobile Phone 10 -20 cm Black |
| Призначення | Для телефону |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | міні, настільні, недорогі |