


1 558 ₴
701 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 128 |
| Артикул | CR-1200 black |
| Повітряний потік | 36 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| для процесорів | INTEL, AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2300 об./хв |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Модель | CR-1200 black |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір (загальний) | 128 х 93 х 67 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 30.5 dB |