1 502 ₴
676 ₴
Акумулятори Duracell Rechargeable AAA ємністю 750 мАh можна перезаряджати до 100 разів. Вони підходять для повсякденних пристроїв, таких як бездротова миша або радіоняня. Акумулятори постачаються попередньо зарядженими, тож ви можете одразу використовувати свої пристрої, і вони залишаються зарядженими до 12 місяців, коли не використовуються. Акумулятори Duracell AAА 750 mAh забезпечені гарантією до 3 років. Ці потужні Ni-MH акумулятори працюють з усіма Ni-MH зарядними пристроями і доступні у версіях AA 1300 мАh і AAA 750 мАh.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Напруга | 1.2 В |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5007331 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Ємність | 750mAh |
| Захист | від зворотної полярності |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Модель | AAA HR03 750mAh * 4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для фотоапарата, мізинчикові |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | NiMh |