1 369 ₴
616 ₴
Чохол-книжка Tri Fold Hard BeCover, виготовлений із якісної штучної шкіри, задня кришка із напівпрозорого пластику.
Оснащений стійкою підставкою: передня кришка з подвійним положенням легко перетворюється на підставку для максимально комфортного набору тексту на клавіатурі, перегляду відео та відеодзвінків.
Якщо Ви використовуєте планшет для роботи, цей аксесуар буде Вам вірним помічником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 711726 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Висота | 249.7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина | 53 мм |
| Діагональ | 11 |
| Модель | Tri Fold Hard Apple iPad Pro 11" M4 2024 Black |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Сумісність із моделями | Apple iPad Pro 11" M4 2024 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Чохол |
| Ширина | 177.5 мм |