1 071 ₴
482 ₴
Ніж кухарський Bergner Resa виготовлений із сталі, лезо стійке до корозії, легко заточується, при цьому надовго зберігаючи ідеальну гостроту. Гладка ріжуча кромка. Ергономічна ручка зручної форми. Ніж не тільки прикрасить вашу кухню, але й дуже практичний у використанні.
Характеристики ножа кухарського з нержавіючої сталі Bergner Resa
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BG-3951 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 175 мм |
| Матеріал рукояті | бакеліт |
| Модель | Resa Сантоку 17, 5 см |
| Призначення | сантоку (кухарський) |
| Особливості | ергономічна форма ручки |
| Розміри | 275 мм |
| Серія | Resa |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип кріплення рукояті | на заклепках |
| Колір леза | неіржавка сталь |
| Колір рукояті | чорний |