1 309 ₴
589 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 м |
| Товщина | 0.16 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0, 16 мм*18 мм*20м-G |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал виробу | ПВХ |
| Модель | 0.16 мм*18 мм*20м Green, 600v, temp -5 °C/+ 80 °C, 10 |
| Країна виробництва | Китай |