1 200 ₴
540 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makkon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN-HP-CF232A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Для бренду | Hewlett-Packard |
| Модель | HP LJ Pro CF232A/Canon 051 Drum 23k |
| Друк | монохромна |
| Ресурс (при 5% заповнення аркуша) | 23000 |
| Сумісність | Canon 051, HP LJ Pro CF232A |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Black |