1 433 ₴
645 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-007 |
| Вид інструменту | лопата саперна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 46.5 см |
| Матеріал | сталь, вуглецева сталь |
| Модель | складна IPRO з кіркою 46.5см, 0.7кг |
| Застосування | садова, турист, універсальна |
| Країна виробництва | Китай |