1 962 ₴
883 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ART1040BE |
| Вид | штори |
| Висота | 270 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| декорування | однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | кріплення у формі шторної стрічки 7,5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Модель | блекаут 100 поліестер, 150х270 см бежевий світлий |
| Призначення | для кімнати |
| Особливості матеріалу | блекаут (100% поліестер) |
| Рекомендації по догляду | прасувати при температурі до 110 градусів, не вибілювати, не сушити в сушильній машині, прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі, сушити у вертикальному положенні, хімчистка заборонена |
| Спосіб кріплення | тасьма |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 150 см |