1 240 ₴
558 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCH9417 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCH9417 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Модель | CCH9417 |
| Особеннсоти | 1 електрод маси, жорстке SAE-під'єднання, захист від перешкод |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | США |