

1 162 ₴
523 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4412636 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр отвору | 12,7 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 6000 |
| Матеріал дроту | Латунь |
| Модель | диск до верстату TC-BG 150 B, діаметр 150мм |
| Призначення | настільні шліфувальні машини |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | отвір |
| Форма дроту | рифлена |