


1 160 ₴
522 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Загальні | |
| Довжина | 457 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4419816 |
| Вид | бандаж |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зернистість, Р | 40, 60, 80, 120, 180, 240 |
| Кількість | 35 шт. |
| Модель | стрічка до TE-BF 18 Li, 9x457 мм, 35 шт |
| Призначення | дерево, метал |
| Підходить для | стрічкові пили |
| Країна виробництва | Китай |