1 129 ₴
508 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZF-1225RGB-R |
| Вага | 0.17 кг |
| Повітряний потік | 42.5 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Модель | ZF-1225RGB-R |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | Да |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin, 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 30 дБ |