802 ₴
361 ₴
Сіто Bergner Gizmo (BG-3271) виготовлено з нержавіючої сталі та призначено для різних кулінарних завдань. Воно може використовуватися для просіювання борошна, посипання десертів цукровою пудрою або какао, а також шумівкою.
Завдяки своїй практичній та ефективній формі сито легко справляється з поставленими завданнями на кухні. Зручна ручка забезпечує комфорт при використанні під час приготування страв. Крім того, на сіті є отвір для підвішування, що спрощує його зберігання та доступність на кухні.
Особливості металевого з ручкою Bergner Gizmo (BG-3271)
Характеристики ситу металевого з ручкою Bergner Gizmo (BG-3271)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Сито |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BG-3271 |
| Вага | 115 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 10 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Модель | Gizmo 29 см |
| Призначення | для просіювання, для проціджування |
| Особливості | З ручками |
| Розміри | 29 х10 см |
| Серія | Gizmo |
| Країна виробництва | Німеччина |