802 ₴
361 ₴
Сіто Berner Gizmo (BG-3269) виготовлено з нержавіючої сталі і є універсальним інструментом на кухні. З його допомогою можна просіювати борошно, посипати десерти цукровою пудрою або какао, а також використовувати як шумівку.
Завдяки практичній та ефективній формі сито легко справляється з різними завданнями. Зручна ручка забезпечує комфортну експлуатацію під час приготування страв. Також є отвір для підвішування, що спрощує його зберігання та доступність на кухні.
Особливості металевого з ручкою Bergner Gizmo (BG-3269)
Характеристики металевого з ручкою Bergner Gizmo (BG-3269)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Сито |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BG-3269 |
| Вага | 96 р |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 10 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Модель | Gizmo 28, 5 см |
| Призначення | для просіювання, для проціджування |
| Особливості | З ручками |
| Розміри | 28.5 х 10 см |
| Серія | Gizmo |
| Країна виробництва | Німеччина |