1 133 ₴
510 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GN948 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GN948 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 115 мм |
| Модель | GN948 |
| Напруга | 11.5 В |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Сила струму | 15 А |
| Країна виробництва | Німеччина |