



756 ₴
340 ₴
Кухонні електронні, до 5 кг, точність 1 г. LCD дисплей, автовідключення, автообнулення, індикатор перевантаження, індикатор батареї, батарейка 1 х CR2032 (у комплекті). Матеріал корпусу: загартоване скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RSK14-M macaron |
| Габарити | 215 х 140 х 15 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Градація | 1 г |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Одиниці виміру | г, мл |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Індикація низького заряду батареї | Да |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Матеріал корпусу | загартоване скло |
| Модель | RSK14-M macaron |
| Особливості | автовимкнення |
| Харчування | батарейка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Електронні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Функція тарокомпенсаціі | Да |
| Колір | різнобарвний |
| Елемент живлення | CR2032 |