

1 069 ₴
481 ₴
✔ Тонкий контур, відмінна маневреність.
✔ Надміцна сталь забезпечує чудову міцність шини та жорсткість направляючих з відмінною стійкістю до зносу і сколів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B188SLGK095 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина шини | 450 мм (18&27) |
| Кількість | 1 шт |
| Модель | 0.325&ml; 1.5 мм, 18&54 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Толщина (ширина) паза | 1, 5 мм |
| Крок ланцюга | 0, 325| (8.25 мм) |