
1 096 ₴
493 ₴
Щітка чашкова Pro Stainless Steel Heavy – це якісний та надійний інструмент, який стане в пригоді в будь-якому слюсарному цеху, де потрібно зачищати зварні шви, а також видаляти стару фарбу та покриття.
Особливості:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.608.622.060 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 12500 |
| Матеріал дроту | неіржавка сталь |
| Модель | Professional чашкова, нержавіюча 75мм, 0.5мм, M14 |
| Призначення | для болгарки |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | M14 |
| Форма дроту | плетена |