1 102 ₴
496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4520 |
| Виробник | NGK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4520 Y-524J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 96 мм |
| Модель | 4520 Y-524J |
| Напруга | 10 В |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила струму | 5.0 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |