
1 093 ₴
492 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C120 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 20 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | алмазний 120*20*1, 8 плитка |
| Робочий матеріал | граніт, кераміка, мармур, плитка |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.8 мм |