1 033 ₴
465 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Кількість світлодіодів | 25 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-051 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Модель | алюміній, 220 В, 20Вт, 1600 люмен, SMD LED, кабель |
| Призначення | ліхтар, для освітлення вулиць, для освітлення паркінгів, для освітлення приміщень, для освітлення будівель, для освітлення вхідних дверей і воріт |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | вологозахищений кабель без вилки |
| Робоча температура | -20℃ - +45℃ |
| Розмір | 13.4 x 13.2 x 2.3 см |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Кут розсіювання | 100° |