1 036 ₴
466 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 769 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 235 769 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Модель | 0 242 235 769 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |