1 044 ₴
470 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5906 |
| Виробник | NGK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5906 Y-916J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 70 мм |
| Модель | 5906 Y-916J |
| Напруга | 11.5 В |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Сила струму | 5.5 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |