1 038 ₴
467 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19038 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина чищення | 180 мм |
| Модель | Rondo 18 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип леза | горизонтальне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина чищення | 55 мм |