953 ₴
429 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Потужність | 80 Вт |
| Знімне жало | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 79368 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Максимальна робоча температура | 400 °C |
| Модель | STH 79368 |
| Насадки | 7.4 мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип | Контактний |
| Тип нагріву | постійний |