1 073 ₴
483 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Trezia, GS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU1919 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | CU1919 |
| Країна виробництва | Німеччина |