947 ₴
426 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.318.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.318.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | 30.318.00 |
| Застосування | MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) |
| Країна виробництва | Італія |