940 ₴
423 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K36 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-0K-K36 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | 20-0K-K36 |
| Застосування | HYUNDAI TUCSON (TL, TLE)KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) |
| Країна виробництва | Італія |