


900 ₴
405 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K2213444 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Модель | Comfort 20 см Чорний |
| Призначення | для хліба |
| Особливості | ергономічна форма ручки |
| Розміри | 20 см |
| Серія | Comfort |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення рукояті | всадной |
| Колір леза | неіржавка сталь |
| Колір рукояті | чорний |