929 ₴
418 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE124/T10 |
| Виробник | Champion |
| Матеріал електрода | Платина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE124/T10 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 10 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Модель | OE124/T10 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | США |