920 ₴
414 ₴
Штатив Puluz PU434 1.6 м
Розмір посадкового гвинта: 1/4".
Регульована висота: 57-160 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Вага | 0.73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PU434 |
| Висота в складеному стані | 570 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість секцій ніг | 1 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Модель | PU434 1.6 м |
| Призначення | Для телефону |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | підлогові, недорогі |