896 ₴
403 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 230 530 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Модель | 0 242 230 530 |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |