889 ₴
400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 181 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Octavia, A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA181 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 218, 5 мм |
| Модель | LA181 |
| Країна виробництва | Німеччина |