800 ₴
360 ₴
Переваги продукту
Області застосування
Особливості продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип лампи | Галогенна |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075767935 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Модель | FL ESSENTIAL 10W 840 BK IP65 |
| Призначення | для освітлення вхідних дверей і воріт, для освітлення будівель, для освітлення паркінгів, для освітлення приміщень, для освітлення вулиць |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | вологозахищений кабель без вилки |
| Робоча температура | -30 °C — +40 °C |
| Розмір | 12.8 х 8.3 х 2.8 см |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 4000 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кут розсіювання | 100° |