
820 ₴
369 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5685 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5685 BPR5EKU |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 5 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Модель | 5685 BPR5EKU |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 21 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | Японія |