
822 ₴
370 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6837 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6837 BUR6EFSZ |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 17.5 мм |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Модель | 6837 BUR6EFSZ |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Японія |