753 ₴
339 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00268A |
| Повітряний потік | 52 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.55 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Модель | P14 SLIM PWM PST |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Номінальна швидкість обертання | 150RPM |
| Підсвічування | Немає |
| Споживаний струм | 0.19 А |
| Розмір | 140 х 140 х 16 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |