740 ₴
333 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77534 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Модель | дискова плетена 150 мм х 22.2 мм, сталевий пров |
| Призначення | для болгарки |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | M14 |
| Форма дроту | плетена |