729 ₴
328 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 419665 |
| Виробник | Volvo |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Сумісність з моделлю | V50, Focus |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9230 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | WP9230 |
| Країна виробництва | США |