736 ₴
331 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922171 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | алмазний універсальний 230x2.4x22.2мм, 6600об/хв |
| Робочий матеріал | кераміка, керамограніт, мармур, скло |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 2.4 мм |