662 ₴
298 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57H616 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Модель | алмазний, сегментовиний, 115х 22.2мм, висота сегме |
| Робочий матеріал | бетон, граніт, камінь, цегла, мармур |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 2.1 мм |